Home »

Obróbka skrawaniem

Jako zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo rozwijamy zakres zewnętrznych usług kooperacji z zakresu obróbki skrawaniem, obróbki tokarskiej i obróbki frezarskiej.
Posiadamy maszyny konwencjonalne oraz CNC, które umożliwiają obróbkę jednostkową oraz seryjną, obróbkę zgrubną oraz precyzyjne wykonywanie detali. Produkujemy elementy z takich materiałów jak: aluminium, mosiądz, brąz, stal (również nierdzewna). Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, co daje gwarancję terminowości oraz wysokiej jakości świadczonych usług.

Nasza oferta obróbki skrawaniem obejmuje:
– toczenie,
– frezowanie,
– wiercenie,
– gwintowanie.

Nasze usługi obróbki skrawaniem charakteryzują się nie tylko precyzją wykończenia, ale także konkurencyjnymi cenami. Jesteśmy firmą o ogólnokrajowym zasięgu, dlatego produkty wykonane z użyciem obróbki skrawaniem, obróbki tokarskiej i obróbki frezarskiej z powodzeniem mogą być wysyłane w każdy zakątek Polski. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.

W celu przygotowania oferty cenowo-terminowej prosimy o przesłanie rysunku detalu oraz podanie wielkości partii produkcyjnej. Aby to zrobić, zapraszamy do kontaktu z działem techniczno-handlowym, w którym również otrzymają Państwo wszelkie informacje nt. realizowanej przez nas usługi obróbki skrawaniem.