Kariera

Ośrodek Badawczo Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o.

Firma od lat specjalizująca się w:

  • projektowaniu i wykonawstwie typowych i specjalnych elementów pneumatyki przemysłowej,
  • pneumatycznych układów napędowych i sterujących,
  • wielorakich urządzeń przemysłowych wykorzystujących energię sprężonego powietrza,
  • usługach obróbki skrawaniem na maszynach konwencjonalnych i numerycznych

poszukuje do pracy na stałe w zakładzie w Kielcach kandydatów na stanowiska:

1. POMOCNIK OPERATORA OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH CNC (TOKARZ, FREZER)

Opis stanowiska:

  • obsługa obrabiarek skrawających CNC z wykorzystaniem dokumentacji technicznej / warsztatowej w oparciu o gotowe programy i ustawienia,
  • kontrola ilościowa i jakościowa towarów,
  • utrzymywanie we właściwym stanie czystości stanowiska pracy,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • ścisła współpraca z osobami kierującymi działem,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • odpowiedzialność, komunikatywność,
  • dokładność i systematyczność,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,
  • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarek skrawających CNC, szczególnie HAAS, AVIA,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat w firmie z czterdziestoletnią tradycją,
  • stałe godziny pracy (praca od poniedziałku do piątku, maksymalnie dwie zmiany),
  • szkolenia wdrożeniowe na obrabiarkach,
  • pracę na nowych, nowoczesnych obrabiarkach,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i małym zespole produkcyjnym,
  • możliwość przyuczenia dla kandydatów bez doświadczenia,

2. Konstruktor do Działu Badawczo-Rozwojowego

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej nowo wdrażanych wyrobów,
  • modyfikacja i ulepszanie istniejących konstrukcji,
  • przygotowanie rysunków warsztatowych, instrukcji, schematów itp.,
  • wsparcie techniczne działu produkcyjnego podczas wdrażania nowych wyrobów / technologii,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych celem usprawnienia i obniżenia kosztów produkcji,
  • stała współpraca z działem handlowym i wsparcie techniczne klientów,
  • opracowywanie kosztorysów dla działu handlowego na podstawie dokumentacji lub wzorów klienta,
  • wsparcie działu Kontroli Jakości przy odbiorach wykonywanych produktów,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną nowo opracowywaną jak i już istniejącą,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowana Mechanika lub Automatyka,
  • praktyczna znajomość programów 2D i 3D (preferowane: 2D – DraftSight, Auto Cad; 3D Solidworks),
  • praktyczną umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi programu Esprit (CAM) będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata),
  • znajomość zagadnień związanych z pneumatyką oraz obróbką skrawaniem,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, zdolność do podejmowania decyzji,
  • chęć rozwoju zawodowego i dobre przyswajanie wiedzy – możliwość awansu,

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • pracę przy realizacji ciekawych, urozmaiconych projektów nie pozwalających na znużenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@obreiup.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie, jednakże zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.